Prvního března máme vždy velký důvod k radosti a oslavě. Toho dne totiž byl oficiálně spuštěn cestovatelský magazín Toulavé Šlápoty. Čas plyne skutečně velmi rychle a tomuto magazínu jsou již tři roky. Ano, je tomu opravdu tak – Toulavé Šlápoty jsou tu s vámi tři krásné roky. Pro nás to jsou nádherná léta plná splněných přání a nadějí do budoucna. To, že nás čtete svědčí nejen o velké oblibě v cestování, ale i o tom, že v magazínu nacházíte něco, co vás zajímavá, inspiruje a dává vám smysl se k nám vracet. Moc si toho vážíme a děkujeme vám. 

Pro nás to jsou nádherná léta plná splněných přání a nadějí do budoucna.

Toulavé Šlápoty
Tak to jsme my dva - Mirinda a Goodbody.
Tak to jsme my dva – Mirinda a Goodbody.

Trojka jako inspirace

Trojka je číslo, které může evokovat různé pocity a různé představy. Věděli jste například, že v numerologii pod číslem tři nacházíme takové pojmy jako kreativita, bystrost, cit pro umění a vše krásné? Dále je to zájem o druhé, veselá mysl, otevřenost, schopnost prosadit se, dosažení úspěchu, přitažlivost, smyslnost, optimismus, růst, fantazie, dětská hravost a výřečnost. Všechno tohle se na nás hodí a snažíme se to „vkládat“ i do našich článků. My jsme totiž nenapravitelní životní optimisté, rádi děláme věci, které nás baví a kamarádství považujeme za jednu z nejvyšších priorit. 

S našimi známkami se můžete setkat už leckde.
S našimi známkami se můžete setkat už leckde.

Splněný cíl – Goodbody

Patrně každý cestovatel, tulák, tramp, výletník (je jedno jaký výraz vás ještě napadne) má nějaké své cíle, kterých by chtěl dosáhnout – kam se chce podívat. Jeden z mých cílů bylo navštívit Valtické Podzemí. Tohle úžasné království vína ve Valticích se mi navštívit podařilo během posledního roku a jsem tomu rád. Vřele doporučuji, a to nejen milovníkům vína. Nádherné prostory historických vinných sklepů a skutečně lahodné víno. Až tedy budete na jižní Moravě, zajeďte si sem, nebudete litovat. Mimo to, Valtice jsou parádní celkově, takže budete mít co dělat. A kam bych chtěl příště na vysněný cíl? Nechte se překvapit.

Jeden z mých cílů bylo navštívit Valtické Podzemí.

Goodbody
1. března prostě slavíme narozeniny Toulavých Šlápot.
1. března prostě slavíme narozeniny Toulavých Šlápot.

Splněný cíl – Mirinda

Bez snů a cílů by byl život fakticky velká nuda. Jeden z nejhezčích pocitů je přece si nějaký sen splnit. Já jich mám plnou hlavu a neustále vymýšlím nové. Jeden takový se zrodil během covidové pandemie. Všichni museli sedět doma a nikam jsme nemohli. Festival Kolem světa se přesunul do onlajnového prostředí a my koukali na přednášky každý týden. A právě tam jsme poprvé viděli jak krásný a úžasný je portugalský ostrov Madeira. „Tam chci!“, zaznělo ode mě hned po konci přednášky. Čas pokračoval dál a mě se ten sen podařilo splnit loni, kde jsem na Madeiře strávil 14 dní. Neskutečný pocit. Konec konců si o tom můžete počíst v seriálu, který jsem loni v létě sepsal. Začněte u prvního dílu: Madeira: Perla Atlantiku.

Jeden z nejhezčích pocitů je přece si nějaký sen splnit.

Mirinda
Nejšťastnější jsme v přírodě. Tohle je prostě paráda vždy.
Nejšťastnější jsme v přírodě. Tohle je prostě paráda vždy.

Zajímavé statistiky za třetí rok Toulavých Šlápot:

  • 71.179 návštěvníků (meziroční nárůst: 261 % !!!)
  • 216.248 zobrazených stránek (meziroční nárůst: 489 % !!!)
  • K 1. březnu 2024 celkem zveřejněno 518 článků.
Nejnavštěvovanější články:
Nejnavštěvovanější rubriky:
Nejzajímavější štítky/tagy:

BONUS: Nejčtenější články Toulavých Šlápot vůbec:

Podobné články