Záliby máme každý různé. Je to logické, jednoho baví to a druhého ono. Pokud navíc jde o zálibu, kterou lze nějak propojit s cestováním, tak je to pro všechny cestovatele velká výhoda. Chodíte například rádi na ryby? Mnozí z vás určitě ano, protože rybaření obecně patří k nejrozšířenějším zálibám. Zkusili jste však už rybařit ve vodárně? Ne? Tak zkuste Sádky Plzeň.

Plzeň vám prostě dopřeje neobyčejný zážitek.
Plzeň vám prostě dopřeje neobyčejný zážitek.

Rybaření trochu jinak

Rybařit ve vodárně? Co je to za nesmysl? Buďte ujištěni, že to nesmysl není, i když to tak na první pohled může vypadat. Rodinná rybí farma v Plzni tuto možnost nabízí. Jedná se o tzv. Industrial Fishing. U nás v České republice zatím jen velmi málo známou variantu klasického rybaření. Ostatně, můžete to přece sami zkusit a nejen vy, zábavné to stoprocentně bude rovněž pro vaše děti.

Zkuste klasický rybolov trochu jinak.
Zkuste klasický rybolov trochu jinak.

Na ryby do vodárenské haly

Rodinná rybí farma Sádky Plzeň chová ryby v objektu bývalé vodárny Pod Homolkou v Malostranské ulici. Rybám se zde výborně daří a majitelé farmy pro ně v neobvyklém prostředí dokázali připravit skvělé podmínky. Jednou z možností je, že každý zájemce si může chytit na udici svou vlastní rybu. Tuto šanci mají dospělí i děti a u veřejnosti se setkává s velkým zájmem. Rybařit tady mohou nejen běžní rybáři, ale také naprostí amatéři.

Nakonec si můžete projít celé město.
Nakonec si můžete projít celé město.

Rybu si ulovíte a koupíte

Za samotné rybaření ve vodárenské hale nic neplatíte. Toto zpestření je samo o sobě zdarma. Jen pak ulovenou rybu zaplatíte, abyste si ji mohli odnést domů a připravit třeba k večeři. Kdo nechce rybařit, může si rybu prostě jen koupit. Majitel farmy Jan Mikač se svou rodinou zde chová takové ryby jako je amur, jeseter, kapr, lín, siven. Tyhle druhy jsou určeny k jídlu. Ovšem koupit si lze také okrasné ryby (ty se neloví), a to jesetera sibiřského, ruského, hvězdnatého a malého – albína.


Podobné články